Nabídka pořadů • Červen

Předprodej vstupenek
v Informačním centru MěÚ, tel. 465 514 271.
Plakát
ve formátu PDF
Prodej vstupenek na kulturní pořady
je v pokladně vždy 1 hodinu před začátkem pořadu.
 
Pondělí 5. června

sobota 10. června
MĚSTO V POHYBU – TÝDEN DOBRÉ POHODY
ÚSTÍ NAD ORLICÍ 2017 - 18. ROČNÍK MĚSTSKÝCH SLAVNOSTÍ


V programu mj. vystoupí: Jelen, Marek Ztracený s kapelou, Hrdza (SR), František Uhlíř s přáteli, Madam, Jamie Marshall (GB) & Amplified Acoustic Band, Jakub Dryml (Mother´s Angels), W.A.F. & Jakub Děkan, Slza, Hudba Praha Band, Doctor Victor, The Complication, Dum Dooby Dooby Band, Adele Tribute, Ondřej Havelka & Melody Makers...
Středa 7. června
17:30 hodin
NOSITEL ROZMANITÝCH VÝRAZŮ

Vernisáž fotografické výstavy (ateliér užité fotografie a média, ústecká Střední škola uměleckoprůmyslová)
14. června 2017
19:30

SHIRLEY VALENTINE
Willy Russel
Filmová a divadelní agentura Praha

One woman show Simony STAŠOVÉ. Shirley Valentine je jméno dívky, kterou ta současná, čtyřicetiletá matka rodiny a manželka počestného občana, už dávno není. I když se musí starat hlavně o to, aby život její rodiny žijící v Liverpoolu běžel ve vyježděných kolejích, sny a touhy té dívky, kterou kdysi byla, v ní zůstávají. Snad proto podlehne návrhu své kamarádky a udělá něco, co se od ní neočekává – odjede na dovolenou do míst, kde se pěstuje vinná réva, do Řecka. A tam začíná nový život, nové dobrodružství, všechno to, co už považovala za ztracené. Bravurní komedie o hledání vlastní identity z dílny známého britského komediografa Willy Russella je určena nejen všem ženám středního věku, které pomalu ztrácejí životní elán, ale i všem divákům, kteří mají rádi dobrou zábavu. Navíc je skvěle napsané monodrama, v němž herečka ztvárňuje nejen Shirley, ale zároveň všechny postavy jejího mikrosvěta, přímo stvořené pro hvězdu Městských divadel pražských Simonu Stašovou, která dlouho čekala právě na takovouto příležitost. Sama se vyjádřila, že tahle hra je právě o tom, co touží říct teď v tuto chvíli.

Režie: Zdeněk KALOČ.

Délka představení: 2 hodiny 30 minut vč. přestávkyZbývající vstupenky v omezeném počtu v předprodeji a hodinu před začátkem představení u pokladny divadla.

Vstupné 400 Kč
Čtvrtek 15. června
19:30 hodin
KINO NASLEPO

Za cenu toho, že svěříte výběr filmu produkčnímu kina, je výše vstupného respektive „odchodného“ na vás samých. Poslední projekce „NASLEPO“ v tomto školním roce, po prázdninové odstávce tento fenomén opět pravidelně zařadíme do programu kina.
Pátek 16. června
a
sobota 17. června
ČESKÝ VIDEOSALON 2017
64. ročník celostátní soutěže neprofesionálního filmu
ZA VYSVĚDČENÍ DO KINA
Všechny filmové tituly jsou v českém znění.
Pátek 30. června
14:30 hodin

AUTA 3
Legendární závoďák Blesk McQueen z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. Zpátky do hry mu může pomoci pouze mladá automechanička Cruz Ramirezová, která však sama pomýšlí na vítězství a inspirace od Doktora Hudsona Horneta. Slavný závoďák s číslem 95 musí ve Zlatém pístu všem dokázat, že nepatří do starého železa.

Animovaný / Komedie / Rodinný, USA, 2017, 90 min., české znění

Vstupné 110 Kč
Pátek 30. června
17:00 hodin


JÁ PADOUCH 3 (3D)
Největší světový padouch Gru a jeho žlutí mimoní pomocníčci se vracejí v novém dobrodružství. A budou čelit neméně rafinovanému zločinci jménem Baltazar Bratt. Naštěstí má Gru i další pomocnice – agentku Lucy Wilde a adoptovaný trojlístek uličnic: Margo, Edith a Agnes.

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný, USA, 2017, 96 min., české znění

Vstupné 140 Kč
Pátek 30. června
19:30 hodin


TRANSFORMERS: POSLEDNÍ RYTÍŘ (3D)
Další epická bitva se blíží!

Akční / Dobrodružný / Sci-fi / Thriller, USA, 2017, 140 min., české znění

Vstupné 150 Kč
 
Změna programu vyhrazena.
 
KLUBCENTRUM
Lochmanova 1400
562 01 Ústí nad Orlicí
tel.:   606 684 449
736 503 564
info@klubcentrum.cz
Předprodej:
Informační centrum
Sychrova 16
562 01 Ústí nad Orlicí

Otevírací doba:
pondělí 7 - 17 hod.
úterý 7 - 17 hod.
středa 7 - 17 hod.
čtvrtek 7 - 17 hod.
pátek 7 - 17 hod.
sobota 8 - 12 hod.
neděle zavřeno