Nabídka pořadů • Červen

Předprodej vstupenek
v Informačním centru MěÚ, tel. 465 514 271.
Plakát k nahlédnutí
ve formátu PDF

(Stažení plakátu ZDE)
Prodej vstupenek na kulturní pořady
je v pokladně vždy 1 hodinu před začátkem pořadu.
 
Pátek 1. června
17:00 hodin
Foyer Roškotova divadla

KRAJINA VÝCHODNÍCH ČECH
Obrazy MUDr. Aleše Bučka
Vernisáž výstavy
 
Přeloučský praktický lékař ve svém volném čase nepokračuje jen ve studiu přírodní lékařskévědy, je též stálým studentem umění. Uměleckoprůmyslovou školu navštěvoval externě na večerních kurzech kreslení pro veřejnost. Neustále zvyšuje své vědomosti a dovednost u odborných učitelů malby a sochařství, jedním z nich je akademická sochařka Blanka Proksová. Pro MUDr. Aleše Bučka je významná také spolupráce s malířem Josefem Dvořáčkem a s Atelierem Josef.
Malíři učarovala realistická tvorba jak v oblasti kresby, malby i sochy s námětem především portrétním a figurálním, ale nevyhýbá se ani malbě zátiší, krajinomalbě nebo ilustracím, tedy všemu, co může jako vytvořené a zobrazené obohatit život člověka o dojem krásy.
Výstava je přístupná v době konání akcí v divadle až do konce června.
Pondělí 4. června

sobota 9. června


MĚSTO V POHYBU – TÝDEN DOBRÉ POHODY
ÚSTÍ NAD ORLICÍ 2018 - 19. ROČNÍK MĚSTSKÝCH SLAVNOSTÍ


V programu mj. vystoupí:
Black Band ZUŠ & Josef Laufer
Anna K. s kapelou
Voxel a Pokáč
Mirai
František Uhlíř & Jazzové mládí
Peter Lipa Band (SK)
Janek Ledecký & Band
Barbora Poláková s kapelou
Bluesberry
Limetal
Lojzo (SK) a Patrola Šlapeto
SmokieForever
The Led Farmers (IRL)
...
Pátek 15. června
a
sobota 16. června

ČESKÝ VIDEOSALON 2018
65. ročník celostátní soutěže neprofesionálního filmu
Pondělí 18. června
19:30 hodin


JMÉNO
MatthieuDelaporte, Alexandre de la Patellière
Překlad: Jaromír Janeček

Divadlo Verze

Mluvit se dá o všem. Mezi dobrými přáteli a příbuznými by vlastně žádné téma nemělo být tabu. Když se ale úspěšný realitní makléř Vincent na večeři u své sestry Elizabeth, učitelky francouzštiny, a švagra Pierra, profesora literatury, svěří se záměrem dát svému synovi kontroverzní jméno, zdá se, že hranice civilizované konverzace byla překročena. Středostavovské předsudky jsou podle všeho přece jen větší, než se přítomní liberálové domnívali. Ke skutečné eskalaci dojde po odhalení nálože, která se skrývá v rodinné historii...
Jméno je brilantní komedií podle nejlepší francouzské tradice. Polštářová bitva omezenců, kteří jsou přesvědčeni o tom, že svá omezení už dávno překonali.
Hra nabízí vysoce komický pohled na sebejisté zastánce svobodného myšlení.

Režie: Thomas ZIELINSKI.
Hrají: Roman ZACH, Jan DOLANSKÝ, Jana JANĚKOVÁ ml., Linda RYBOVÁ a Petr LNĚNIČKA
Délka představení: 90 minut bez přestávkyZbývající vstupenky v předprodeji a hodinu před začátkem představení u pokladny.

Vstupné 380 Kč
Středa 27. června
19:30 hodin

KINO NASLEPO
Po hororové projekci Naslepo nás v posledním měsíci školního roku čeká opět žánrově vymezená projekce. Hlasovali jste a výsledek
předčil očekávání. Budeme promítat Sci-fi! Pro ty, kteří ještě neměli tu čest navštívit promítání Naslepo v Ústí nad Orlicí krátký vzkaz: jdete do kina s očekáváním jaký snímek se na plátně objeví - a dle intenzity zážitku uvážíte i částku, jakou film při odchodu oceníte...

ŠKOLA SKONČILA - HURÁ DO KINA!!!

Pátek 29. června
14:30 hodin


PŘÍŠERKY Z VESMÍRU
Planetu Zemi čeká invaze animované kosmické legrace. Pokud jste si mysleli, že ve vesmíru je život, měli jste samozřejmě pravdu. Na dohled modré planety krouží obrovský mezihvězdný křižník plný mimozemšťanů všemožných tvarů, velikostí a se zcela nahodilým počtem očí, uší nebo rukou.

Vstupné 120 Kč
Pátek 29. června
17:00 hodin


JIM KNOFLÍK, LUKÁŠ A LOKOMOTIVA EMA
Jim je malý kluk, který se jako miminko octl v Jasmánii, ostrovním královstvíčku, jemuž vládne král Alfons Třičtvrtěnadvanáct. Lukáš je Jimův nejlepší kamarád. Také je strojvůdcem a hrdým vlastníkem lokomotivy Emy. Jednoho dne se Jim, Lukáš a Ema rozhodnou vydat do světa. Jejich cesta se stává obrovským dobrodružstvím.

Vstupné 120 Kč
Pátek 29. června
19:30 hodin


MÁŠ JI!
Každý rok se pět velmi soupeřivých přátel zostra pustí do měsíc trvající hry na babu, kterou hrají již od první třídy; ve hře, ve které neplatí žádná omezení, riskují krk, práci i jejich vzájemný vztah, jen aby jeden druhého srazil k zemi s vítězným pokřikem: „Máš ji!“ Letos se hra koná ve stejném termínu, jako svatba jediného dosud neporaženého hráče, což by z něj konečně mělo udělat snadný terč. Ale on dobře ví, že se blíží... a je připraven.

Vstupné 100 Kč
Změna programu vyhrazena.
 
KLUBCENTRUM
Lochmanova 1400
562 01 Ústí nad Orlicí
tel.:   606 684 449
736 503 564
info@klubcentrum.cz
Předprodej:
Informační centrum
Sychrova 16
562 01 Ústí nad Orlicí

Otevírací doba:
pondělí 7 - 17 hod.
úterý 7 - 17 hod.
středa 7 - 17 hod.
čtvrtek 7 - 17 hod.
pátek 7 - 17 hod.
sobota 8 - 12 hod.
neděle zavřeno