Nabídka pořadů • Říjen

Předprodej vstupenek
v Informačním centru MěÚ, tel. 465 514 271.
Plakát k nahlédnutí
ve formátu PDF

(Stažení plakátu ZDE)
Prodej vstupenek na kulturní pořady
je v pokladně vždy 1 hodinu před začátkem pořadu.
 
Úterý 2. října
19:30 hodin

 
SEX PRO POKROČILÉ
Michele Riml
Studio DVA divadlo

Jak získat návod na oživení dlouholetého manželství? Je řešením vzrušující víkend v hotelu a příručka „Sex pro pokročilé“? Jindřich a Alice byli kdysi šťastný pár, ale pětadvacet let manželství zanechalo své stopy. Vášeň je pryč. Dostane jejich láska ještě šanci? Škádlení, veselé akty zoufalství a objevování pravdy více než erotogenních zón nadchlo diváky této kanadské komedie po celém světě. Sex pro pokročilé nemusí být nevyhnutelně pokročilý sex, ale pro záchranu vztahu může znamenat mnohem víc…
V režii Dariny Abrahámové hrají: Jana Krausová a Karel Roden.

Délka představení: 100 minut bez přestávky.Zbývající vstupenky v předprodeji a hodinu před začátkem představení u pokladny.

Vstupné 390 Kč
Středa 10. října
19:30 hodin

 
VLADIMÍR MIŠÍK & ETC…

Vladimír Mišík je jednou z nejvýraznějších osobností české populární hudby již od 60. let 20. století. Svou tvorbou ovlivnil
celou řadu umělců, ať už z hudebního, výtvarného či literárního prostředí. Muzikanti pod značkou ETC však začali vystupovat v roce 1974. Vladimír Mišík s kapelou ETC přes mnohé personální změny a dvouletý zákaz činnosti v 80. letech koncertuje dodnes. Do roku 2013 vydal Vladimír Mišík & ETC… 12 řadových alb a několik dalších kompilací.
V současných ETC hrají houslista Vladimír Pavlíček a kytarista Petr „Kulich“ Pokorný. Ti doplňují skvělou rytmiku nápaditého aranžéra Jiřího Veselého (basa, harmonika) a jako hodinky přesného Jiřího Zelenky (bicí, zpěv). Dlouholetou oporou kapely je kytarista a „hlasový predátor“ Pavel Skála.

Vstupné 240 Kč
Pondělí 15. října
19:30 hodin

 
ZAVŘETE OČI, SWING PŘICHÁZÍ…
Vlasta Žehrová
Divadlo v Řeznické

V prostorách Divadla v Řeznické sídlila na začátku 20. století věhlasná vinárna „V chaloupce", kam čas od času zavítal i charismatický Oldřich Nový. Touto inscenací, kombinující fakta s fikcí, se k nám vrací, aby zavzpomínal na dobu největší slávy filmových ateliérů na Barrandově.
Je láska jen Fata morgána? Sex, drogy a swing. Módní salon Rosenbaum a reklamy Baťa. Lesk a bída filmových legend a hvězd Barrandova. Adina - Lída - Miloš Havel - R. A. Dvorský. To vše za doprovodu swingových písní, které podtrhují atmosféru tehdejší rozporuplné doby.
Inscenace vznikla k oslavám výročí 100 let státnosti České republiky. Jde o autorský hudební projekt, ve kterém je vycházeno z historických faktů.

V režii Vlasty Žehrové hrají: Kateřina Steinerová, Vlasta Žehrová, Ondřej Kavan, Zbyněk Fric.
Klavírní doprovod: Jiří Toufar.

Délka představení: 90 minutZbývající vstupenky v předprodeji a hodinu před začátkem představení u pokladny.

Vstupné 350 Kč
Středa 17. října
19:00 hodin

Předprodej vstupenek
od 17.9.2018
NEPÁL – 46 DNŮ NA TREKU

Přednáška Pavla Svobody z velké cesty „napříč Asií“ – sedm měsíců dobrodružství na trase Moskva – Bangkok. Jaké to je vyrazit na 46 dnů dlouhý horský trek v Himalájích? Byl to bláznivý nápad. Je to příběh o lidské svobodě v drsných velehorách i o desítkách setkání s přátelskými Nepálci a jejich ušmudlanými dětmi. Vyrazíme deštným pralesem k páté nejvyšší hoře světa Makalu (8463 m). Vítají nás zcela neturistické vesnice, usměvaví lidé, ale i neuvěřitelná materiální bída. Návštěva zapadlých škol i vesnické slavnosti, kde se rituálně obětuje prase a pálenka rakší teče proudem. Je po turistické sezóně, přichází zima. Divoké mrazy již vyhnaly davy turistů ze stezek pod nejvyšší horou světa Mt. Everestem. Majestátné velehory, ledovce, jezera Gokyo, osmitisícovky Cho Oyu, Lhotse, Everest. Zasloužený odpočinek v nepálské nížině, několikadenní sloní festival, divoký nosorožec přímo ve vesnici! Lidé jezdí do Nepálu kvůli horám a vrací se kvůli lidem. Je to láska na celý život.

cestopisná přednáška

Vstupné 70 Kč
Sobota 20. října
15:00 hodin
PRODLOUŽENÁ TANEČNÍCH KURZŮ PRO MLÁDEŽ

Hudba: Betl Band Vysoké Mýto

Vstupné 70 Kč
Úterý 23. října
19:30 hodin

Předprodej vstupenek
od 17.9.2018
TÓNY NAD MĚSTY

Tradiční koncert špičkových italských interpretů
Mirko Satto – akordeon
Maddalena Murari – klavírZbývající vstupenky v předprodeji a hodinu před začátkem představení u pokladny.

Vstupné 160 Kč
Sobota 27. října
15:00 hodin

Předprodej vstupenek
od 17.9.2018
PIPI DLOUHÁ PUNČOCHA
Hoffmannovo divadlo

Není snad nikdo, kdo by neznal Pipi Dlouhou punčochu. Tu zrzavou, pihatou holku a její neuvěřitelná dobrodružství. Pravda, v dnešní době, plné počítačových her a jejich až absurdních, neromantických hrdinů jsou dobrodružství Pipi trochu úsměvná. Na druhé straně bychom měli mít trpělivost, ba povinnost ukazovat dětem hrdiny, jejichž zbraní je chytrost a fantazie. A toho má Pipi na rozdávání.

pohádka pro děti

Vstupné 50 Kč
Změna programu vyhrazena.
 
KLUBCENTRUM
Lochmanova 1400
562 01 Ústí nad Orlicí
tel.:   606 684 449
736 503 564
info@klubcentrum.cz
Předprodej:
Informační centrum
Sychrova 16
562 01 Ústí nad Orlicí

Otevírací doba:
pondělí 7 - 17 hod.
úterý 7 - 17 hod.
středa 7 - 17 hod.
čtvrtek 7 - 17 hod.
pátek 7 - 17 hod.
sobota 8 - 12 hod.
neděle zavřeno